HİZMETLERİMİZ

hizmetlerimiz

YERDEN ISITMA

Döşeme zemininin altına yerleştirilen boruların içerisinden dolaştırılan düşük sıcaklıktaki su, öncelikle zemini ısıtır. Isınmış olan zeminden doğal ışınım yolu ile yayılan ısı sayesinde ortam ısıtılmış olur. Işınım yolu ile ısıtma, Güneş’ in gezegenimizi kilometrelerce uzaktan ısıtabilmesi gibi düşünülebilir.

Yerden Isıtma Ortalama Fiyatları, Otomasyonsuz m² ‘de 150 – 200 TL arasında, Otomasyonlu m²’de 250 – 400 TL arasında Değişkenlik Göstermektedir. Kullanılacak Malzeme ve Net Fiyatlar İçin Mimari Projenizi Bize Göndermeniz Yeterli Olacaktır.

DAİRE KALORİFER SİSTEMLERİ

Radyatörler evinizin içindeki havayı iki prensipte ısıtır: radyasyon ve taşınım. Bir radyatör, bir soba veya açık ateşten gelen ısıya benzer şekilde elektromanyetik dalgalar yoluyla ısıyı havaya aktarmak için radyan enerji kullanır. Ancak radyatörün en büyük ısı katkısı konveksiyondur. Merkezi sistem kalorifer ocağında yakılan yakıtın ısısı tübüler sistemden suya geçerek suyu ısıtır. Isınan su hafifleyerek sıcak su gidiş kolektöründen ve gidiş pompasından geçerek binanın üst katlarına doğru çıkar.

BİNA SU TESİSAT

Temiz su tesisatı, sayaçtan veya bağımsız sistemlerde suyun kaynağından başlayarak kullanma yerlerine kadar olan tüm temiz su boru donanımlarını ve aygıtlarını içerir. Temiz su tesisatı da kendi içerisinde soğuk su tesisatı ve sıcak su tesisatı olmak üzere ikiye ayrılır. Temiz su tesisatı malzemeleri kullanım ihtiyacımıza göre değişkenlik gösterir. Yani sıcak su ve soğuk su ihtiyacımızı karşılamak için kullanılan sistemlerde tesisat boruları da farklılık arz etmektedir.

TOPTAN VE PERAKENE KOMBİ KALORİFER SATIŞI

Konya Bölgesinde Toptan Klima Kalorifer Petek Kombi Kazan Teemosifon Termoboyler Satış hizmetlerimiz mevcuttur